Jak Działamy

Na tej stronie przedstawiamy koncepcję działalności naszej firmy oraz procedury związane z rekrutacją nauczycieli, oraz rezerwacją i przebiegiem lekcji.

1. Rekrutacja Nauczycieli

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu od współpracy naszej spółki z nauczycielami z Wielkiej Brytanii i przedsiębiorcami z Indii. Po jednym ze spotkań pojawił się pomysł rejestracji działalności skupiającej się na edukacji języka angielskiego.

Na chwilę obecną nauczyciele są rekrutowani z Indii. Zanim nauczyciele mogą być zatrudnieni w projekcie przechodzą oni przez wieloetapowy proces rekrutacji abyśmy mieli pewność, że są jednymi z najlepszych. Nauczyciele przechodzą przez liczne szkolenia związane z metodologiami nauczania języka Angielskiego oraz interakcji z klientami zanim zostaną faktycznie zaangażowani w projekt.

Rekrutacja nauczycieli
Rekrutacja nauczycieli przez naszych specjalistów od HR

2. Wybór nauczyciela i lekcji

Na naszej stronie klient (uczeń) widzi bazę danych naszych nauczycieli. W chwili obecnej jest to kilkanaście osób, ale nasze baza danych powiększa się każdego tygodnia. Klient może wybrać nauczyciela na podstawie jego opisu, zdjęć i dostępności, którą nauczyciele zaznaczają w naszym systemie.

System rejestracji lekcji jest prosty. Po wyborze nauczyciela należy wybrać dostępny termin i zapłacić za lekcję. Szczegóły tego procesu są opisane tutaj.

Klient wybiera nauczyciela za pośrednictwem naszego serwisu.
Wybór nauczyciela i lekcji przez klienta.

3. Lekcja

Oferujemy kilka usług, w tym klasyczne lekcje języka angielskiego. Po opłaceniu przez klienta lekcji w systemie, zarówno do klienta, jak i do nauczyciela wysyłane są emaile potwierdzające. Szczegóły procesu rejestracji opisane są na tej stronie.

W wyznaczonym terminie nauczyciel dzwoni do klienta na podany w systemie komunikator np. Skype, aby przeprowadzić lekcję.

Klient odbywa lekcję z nauczycielem korzystając ze Skype lub Hangout.
Nauczyciel przeprowadza lekcję z uczniem (zazwyczaj jest to luźna rozmowa).

4. Feedback

Po zakończeniu lekcji. Nauczyciel powinien ocenić nauczyciela w skali 1-5 (5 najwyższa ocena) oraz wystawić komentarz. To pomoże innym użytkownikom systemu oraz nauczycielowi być lepszym kolejnym razem. Szczegóły tego procesu są opisane tutaj.

Raz w miesiącu nauczyciele dostają wynagrodzenie. Należy podkreślić, że wszyscy nasi nauczyciele są legalnie zatrudnieni przez naszych partnerów w Indiach.

Klient wystawia ocenę nauczyciela, a nauczyciel dostaje wynagrodzenie za swoją pracę.

Zarejestruj się już teraz. Terminy są zazwyczaj rezerwowane bardzo szybko.

Fear Of Missing Out?

Sign up with your email address to receive tips and updates
SUBSCRIBE NOW
Terms and Conditions apply
close-link
Click Me