Jak Działamy

Na tej stronie przedstawiamy koncepcję działalności naszej firmy oraz procedury związane z rekrutacją nauczycieli, oraz rezerwacją i przebiegiem lekcji.

1. Rekrutacja Nauczycieli

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu od współpracy naszej spółki z nauczycielami z Wielkiej Brytanii i przedsiębiorcami z Indii. Po jednym ze spotkań pojawił się pomysł rejestracji działalności skupiającej się na edukacji języka angielskiego.

Na chwilę obecną nauczyciele są rekrutowani z Indii. Zanim nauczyciele mogą być zatrudnieni w projekcie przechodzą oni przez wieloetapowy proces rekrutacji abyśmy mieli pewność, że są jednymi z najlepszych. Nauczyciele przechodzą przez liczne szkolenia związane z metodologiami nauczania języka Angielskiego oraz interakcji z klientami zanim zostaną faktycznie zaangażowani w projekt.

Rekrutacja nauczycieli
Rekrutacja nauczycieli przez naszych specjalistów od HR

2. Wybór nauczyciela i lekcji

Na naszej stronie klient (uczeń) widzi bazę danych naszych nauczycieli. W chwili obecnej jest to kilkanaście osób, ale nasze baza danych powiększa się każdego tygodnia. Klient może wybrać nauczyciela na podstawie jego opisu, zdjęć i dostępności, którą nauczyciele zaznaczają w naszym systemie.

System rejestracji lekcji jest prosty. Po wyborze nauczyciela należy wybrać dostępny termin i zapłacić za lekcję. Szczegóły tego procesu są opisane tutaj.

Klient wybiera nauczyciela za pośrednictwem naszego serwisu.
Wybór nauczyciela i lekcji przez klienta.

3. Lekcja

Oferujemy kilka usług, w tym klasyczne lekcje języka angielskiego. Po opłaceniu przez klienta lekcji w systemie, zarówno do klienta, jak i do nauczyciela wysyłane są emaile potwierdzające. Szczegóły procesu rejestracji opisane są na tej stronie.

W wyznaczonym terminie nauczyciel dzwoni do klienta na podany w systemie komunikator np. Skype, aby przeprowadzić lekcję.

Klient odbywa lekcję z nauczycielem korzystając ze Skype lub Hangout.
Nauczyciel przeprowadza lekcję z uczniem (zazwyczaj jest to luźna rozmowa).

4. Feedback

Po zakończeniu lekcji. Nauczyciel powinien ocenić nauczyciela w skali 1-5 (5 najwyższa ocena) oraz wystawić komentarz. To pomoże innym użytkownikom systemu oraz nauczycielowi być lepszym kolejnym razem. Szczegóły tego procesu są opisane tutaj.

Raz w miesiącu nauczyciele dostają wynagrodzenie. Należy podkreślić, że wszyscy nasi nauczyciele są legalnie zatrudnieni przez naszych partnerów w Indiach.

Klient wystawia ocenę nauczyciela, a nauczyciel dostaje wynagrodzenie za swoją pracę.

Zarejestruj się już teraz. Terminy są zazwyczaj rezerwowane bardzo szybko.

Zarabiaj z nami

Zarabiaj z nami 20% od każdej lekcji zamówionej przez poleconego klienta.
Zapisz się do programu
Możesz współpracować z nami jako osoba indywidualna lub firma.
close-link
Click Me