Regulamin Serwisu

1. Dane Firmy

Eduhouse Partnership Ltd, Numer Rejestracyjny: 12371933, Adres: 20-22 Wenlock Road, London N1 7GU, Anglia, tel. +48 (22) 211 8891, email: help@eduhouse.eu.

2. Wstęp

Przez tą stronę zapewniamy serwis polegający na łączeniu nauczycieli języka angielskiego z klientami wymagającymi pomocy językowej (np. nauka języka, pomoc w pracy domowej, recenzja pracy, przygotowanie do pracy za granicą, itp.).

Szczegóły naszego serwisu są opisane na poszczególnych podstronach tej domeny, np.

https://i-angielski.com/o-projekcie/ – ogólne informacje o projekcie

https:// i-angielski.com /jak-dzialamy/ – opis naszych procedur

https:// i-angielski.com /oferta/ – nasza aktualna oferta

3. Serwis

Obecnie ofertujemy następujące serwisy:

 1. Luźna Rozmowa”- [czas trwanie – 0.5 godziny]. Serwis polega na rozmowie na wybrane przez Państwa tematy z wybranym nauczycielem
 2. Praca Domowa” – [czas trwania – 1 godzina]. Serwis polega na pomocy w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Może to być pomoc w przygotowaniu ustnym, jak również pomoc pisemna
 3. Recenzja Pracy” – [czas trwania – 2 godziny, w tym 1 godzina omówienia recenzji, 1 godzina sprawdzania pracy. Serwis polega na recenzji pracy np. Prezentacji lub opowiadania napisanego po angielsku. Po wykupieniu serwisu wysyłają Państwo pracę do wybranego nauczyciela. Nauczyciel wykorzystuje jedną godzinę na sprawdzanie pracy. Następnie drugą godzinę omawia z Państwem zredagowaną treść w wybranym przez Państwa terminie podczas rejestracji.W zależności od złożoności i tematu czy ilości poprawek ilość zrecenzowanych stron może być różna.

Szczegóły Serwisu:

 • Lekcja powinna być zarezerwowane z wyprzedzeniem min. 24 godzinnym, aby dać nauczycielowi czas na przygotowanie
 • Recenzja pracy musi być zarezerwowana z wyprzedzeniem min. 24 godzinnym. Recenzowana praca musi zostać wysłana

4. Składanie zamówienia na usługę

Sposób składania zamówienia na usługę różni się w zależności od tego, jakiej usługi dotyczy. Szczegóły tego procesu znajdują się na tej stronie w zakładce “Jak Zarezerwować Lekcję“.Sposób składania zamówienia odbywa się trzema sposobami:

 • Rezerwacja lekcji przy pomocy Menu “Rezerwacja”, ten sposób powinien być wykorzystany, jeżeli lekcja ma się odbyć w przeciągu kilku dni. W tym przypadku proszę wybrać wolny termin, wybranego nauczyciela, następnie przejść do zakładki płatności i zapłacić za usługę.
 • W przypadku rezerwacji serwisu “Luźna Rozmowa” lub “Praca Domowa” wystarczy wybrać termin i wypełnić poprawnie formularze. Wybrany nauczyciel skontaktuje się z Państwem.
 • W przypadku serwisu recenzja pracy będą musieli również Państwo wysłać wcześniej swoją pracę do recenzji. Pracę proszę wysłać na podane adresy email podczas rezerwacji. oraz do CC, na adres: help@eduhouse.eu
 • Kupno lekcji bez wybierania daty. Ten sposób powinien zostać wykorzystany, jeżeli któryś z serwisów jest kupowany jako prezent. Po dokonaniu wpłaty otrzymają Państwo na podany adres email kupon, który będzie mógł być wykorzystany przy rezerwacji lekcji. Kupon ten obniży cenę do 0 zł przy jej rezerwacji.
 • Podobny sposób jak opisany w punkcie drugim powinien zostać wykorzystany przy kupowaniu pakietu lekcji. Po dokonaniu wpłaty otrzymają Państwo na podany adres email serię kodów, które będą mogły być wykorzystane przy rezerwacji lekcji.

Zamówienia z usług “Luźna Rozmowa” oraz “Praca Domowa” można składać do 12 godzin przed rozpoczęciem lekcji.

Zamówienia z sługi “Recenzja Pracy” można trzeba składać z wyprzedzeniem m.in. 24 godzin, aby nauczyciel miał czas na recenzję.

5. Realizacji lekcji

Realizacja zamówienia składa się z następujących kroków:

 1. Wybór nauczyciela angielskiego, wykorzystując link “Nauczyciele” w górnym menu
 2. Rezerwacji lekcji, przy wykorzystaniu serwisu znajdującego się pod linkiem “Rezerwuj Lekcję”

Podczas rezerwacji zostaną państwo poproszeni o wybór nauczyciela i dostępnego przedziału czasowego.

Następnie podają Państwo swoje dane (imię, nazwisko, email, telefon i komunikator który zostanie wykorzystany do lekcji

 • Hangout
 • Skype

Następnie przejście do płatności.W sekcji płatności należy podać dane na które zostanie wysłany paragon lub faktura (w przypadku firm).

3.2 Podsumowanie

 1. Należy potwierdzić znajomość tego regulaminu oraz polityki prywatności. Po czym dokonać płatności przy wykorzystaniu wybranego serwisu np. PayPal, lub bramki płatności.
 2. Na Państwa Email zostanie wysłane potwierdzenie.
 3. Po dokonaniu płatności zostanie wysłany email na wskazany podczas rejestracji email oraz email do wybranego nauczyciela z potwierdzeniem.
 4. Nauczyciel wyśle zaproszenie na wskazany komunikator internetowy.

6. Anulowanie lekcji

Lekcję można przełożyć na inny termin do 24 godzin przed datą lekcji. Aby anulować należy wysłać email na adres: help@eduhouse.eu z tytułem wiadomości “Anulowanie zajęć” Jako odpowiedź otrzymają Państwo kod, który będą mogli wykorzystać na stronie, który przy rezerwacji nowej lekcji zamieni jej cenę na 0 zł. Lekcja może być przełożona jednokrotnie. Kod należy wykożystać w przeciągu 1 miesiąca licząc od dnia otrzymania.

7. Polityka Reklamacji

Zgłoszenie reklamacji należy wysłać na email: help@eduhouse.eu z jasnym tytułem określającym usługę i datę reklamacji. Email z reklamacją należy wysłać do 24 godzin od zaistniałej sytuacji opisując powód reklamacji.

W przypadku nie odbycia lekcji przysługuje całkowity zwrot pieniędzy.

Jeżeli lekcja odbyła się i są Państwo niezadowoleni, decyzja przyznania raklamacji należeć będzie do administratora systemu. Możliwe scenariusze to: całkowity lub częściowy zwrot pieniędzy, dodatkowa lekcja z innym nauczycielem, lub niezaakceptowanie reklamacji.

Reklamacja jest rozpatrywana w przeciągu 7 dni roboczych.

Poniżej podajmy przykładowe scenariusze.

Dopuszczamy zwrot pieniędzy za niewykorzystane lekcje.

SerwisRodzaj ReklamacjiWyjaśnieniaNasze działania
KażdyLekcja nie odbyła się.
Zwracamy całkowity koszt za opłaconą lekcję lub ofertujemy nową lekcję (do wyboru).
Luźna RozmowaKlient jest niezadowolny z kontaktu z nauczycielem. Prosimy o wyjaśnienie z czego wynika niezadowolenie. Oferujemy kolejną darmową lekcję lub zwrot pieniędzy (do wyboru przez Państwa).
Praca DomowaKlient jest niezadowolny z interakcji z nauczycielem w czasie spotkania.Prosimy o wyjaśnienie z czego wynika niezadowolenie.Rozpatrujemy wniosek. W większości przypadków oferujemy kolejną lekcją za darmo z innym nauczycielem, ewentualnie zwrot pieniędzy.
Recenzja PracyKlient jest niezadowolny z recenzji pracy (znalazł błędy po zrecenzowaniu pracy przez nauczyciela).Kilka błędów jest normalną rzeczą. Jeżeli praca jest napisana słabo, nauczyciel nie jest w stanie poprawić wszystkiego przez jedną godzinę.Nasz administrator sprawdza pracę i jej poprawę przez nauczyciela. Decyzja o rekompensacie jest podejmowana przez administratora. Możliwa jest częściowy zwrot pieniędzy w przypadku oczywistych przeoczeń nauczyciela.

8. Polityka ochrony danych osobowych

Nasz polityka ochrony danych osobowych jest zdefiniowana na tej podstronie: https://i-angielski.com/polityka-prywatnosci/

9. Cena

Aktualne stawki są podane poniżej (podana cena to cena brutto):

 • Luźna rozmowa 30 min = 20zł
 • Klasyczna Lekcja 45 min = 30 zł
 • Praca domowa 60 min = 40zł
 • Recenzja pracy 120 min = 100 zł

Na stronie jest również możliwość kupienia pakietu 5 godzin i 10 godzin z odpowiednią zniżką do wykorzystania przez rok. Szczegóły znajdują się w sklepie.

 • 5 godzin ( Jest to pakiet pięciu lekcji. Przy zakupie prosimy o podanie w wiadomości na jakie usługi chcą państwo rozłożyć te 5 godzin, np. 2 x 0.5 godziny- “Luźna Rozmowa” + 4 x 1 godzina – “Praca Domowa”.) Cena za godzinę w pakiecie wynosi 36 zł. Cena pakietu 5 godzin = 180 zł
 • 10 godzin ( Jest to pakiet pięciu lekcji. Przy zakupie prosimy o podanie w wiadomości na jakie usługi chcą państwo rozłożyć te 5 godzin, np. 2 x 0.5 godziny- “Luźna Rozmowa” + 4 x 1 godzina – “Praca Domowa”.) Cena za godzinę w pakiecie wynosi 36 zł. Cena pakietu 5 godzin = 360 zł


Nie jesteśmy płatnikami VATu.

10. Dostępne formy płatności

Aktualnie oferujmy następujące metody płatności:

Płatności Kartą

Płatności PayPal

Płatności oferowane przez bramkę płatności Stripe (m.in. płatności kartą i Przelewy24)

Płatności oferowane przez bramkę płatności Fondy.

Fear Of Missing Out?

Sign up with your email address to receive tips and updates
SUBSCRIBE NOW
Terms and Conditions apply
close-link
Click Me